به نام قدرت مطلق الله

در باب دستور جلسه هفتگی؛  OT

شکر، شکر، شکر برای اینکه امروز تازه واردین به‌محض اینکه درمان خود را آغاز می‌کنند با ظاهری آراسته، کاملاً قانونی برای خرید این دارو به کلینیک‌های مربوطه مراجعه می‌کنند آن‌هم از دست کسانی که با تمام وجود و با احترام فرد را می‌پذیرند و به او خدمت می‌کنند تا بتواند عصاره‌ی زندگی‌بخش OT را برای رهایی خود به‌راحتی تهیه نماید. 

به نظر من اهمیت این دستور جلسه را می‌توانیم به این صورت بیان کنیم که برای حل هر موضوع و یا برای استفاده کردن از هر چیزی باید شناخت کافی از آن موضوع داشته باشیم مثلاً در کنگره تعریف از اعتیادداریم که عنوان می‌شود، از پیوند انسان و مواد مخدر اعتیاد به وجود می‌آید، پس برای حل موضوع اعتیاد باید هم مواد را بشناسیم و هم انسان را که این موضوع در کنگره کار می‌شود و ما روی این دو پارامتر کار می‌کنیم. پس یک سفر اولی باید بداند:

 OT چیست؟ چرا OT ؟ چگونه به وجود آمده است؟ و به چه ترتیبی  به دست مسافر من می‌رسد؟ تا مسافر من بدون دغدغه از آن استفاده کند. خوب برای شناخت OT این دستور جلسه در دستور جلسات کنگره 60 قرارگرفته است  تا به‌نوعی به ارزش واقعی آن پی ببریم.

OT مخفف اپیوم تینکچراست و یا به عبارتی شربت تریاک، یعنی همان تریاک که از گیاه خشخاش تهیه‌شده یا همان مواد مخدر، خوب چگونه است که مجوز این کار صادرشده است؟ باید بدانیم که تلاش‌های مستمر آقای مهندس بوده که در دورانی که کمترین مواد را جرم می‌دانستند ایشان با صدای بلند فریاد زدند که درمان اعتیاد با تریاک و یا شربت تریاک است که روش DST و شاگردان آقای مهندس بودند که ثابت کردند این فریاد حقیقت است.

در درمان اعتیاد به‌اندازه‌ای که دارو اهمیت دارد روش DST به‌اضافه آموزش‌های جهان‌بینی نیز بسیار حائز اهمیت است و هر سه‌به‌یک اندازه در درمان افراد تأثیر دارد.

OT دارای بیش از 25 نوع آلکالوئید مفید هست که هرکدام در مصارف پزشکی بهترین استفاده‌ها را دارد. مثلاً از مرفینی که در تریاک هست برای ساکت کردن درد در بیمارستان استفاده می‌شود یا کدئین که باز مسکن درد هست یا داروی ضدافسردگی (نشاط‌آور) که می‌تواند کاملاً عوارضی که از محرومیت مواد هست را پوشش دهد. در این دارو به دلیل یکسان بودن این آلکالوئیدها باراندمان نرین و بهترین دارو برای درمان اعتیاد شناخته‌شده است. پس اگر از تریاک یا شربت تریاک استفاده نادرست شود تقصیر این گیاه باارزش نیست.

ناگفته نماند قبل از اینکه OT در برنامه کار کنگره قرار بگیرد مسافرین با تریاک، کشیدنی یا خوراکی آن را تیپر می‌کردند که کار بسیار سختی بوده  چراکه به دلیل دودی بودن، بسیاری از آلکالوئیدها می‌سوختند و به بدن بیمار نمی‌رسید و خللی در درمان ایجاد می‌شد. یکی از مواردی که بود، فرد هر بار برای تهیه باید پیش ساقیان مواد می‌رفت و داروی خود را تهیه می‌کرد که این کار باز صورت خوبی برای فردی که در حال درمان بوده نداشت تازه معلوم نبود موادی که خرید کرده خالص هست یا نه یا اصلاً با موادی که برای پله‌ی قبلی استفاده کرده مطابقت دارد یا نه، برای همین امر بعضی افراد مجبور می‌شدند تمام مواد مصرفی 11 ماه خود را یک‌بار تهیه کنند که این خود به‌غیراز هزینه‌ی هنگفتی  که در برداشت خطر گرفتار شدن به دست نیروهای انتظامی را نیز داشت.

شکر، شکر، شکر برای اینکه امروز تازه واردین به‌محض اینکه درمان خود را آغاز می‌کنند با ظاهری آراسته، کاملاً قانونی برای خرید این دارو به کلینیک‌های مربوطه مراجعه می‌کنند آن‌هم از دست کسانی که با تمام وجود و با احترام فرد را می‌پذیرند و به او خدمت می‌کنند تا بتواند عصاره‌ی زندگی‌بخش OT را برای رهایی خود به‌راحتی تهیه نماید. نكته مثبت دیگر شربت تریاك یا OT این است كه تنظیم دوز مصرف آن خیلی راحت است.

 تا به اینجا متوجه شدیم امروزه چقدر کار مسافران ما راحت شده و می‌توانند بدون هیچ دغدغه‌ای از این نعمت الهی که به‌عنوان نوش دارو هست برای درمان و رهایی از اعتیاد خود استفاده کنند. پس برای همه‌ی ما واجب و ضروری است که به خاطر این نعمت بزرگ شکرگزار باشیم  و شکرگزاری از این نعمت با درست مصرف کردن و درست سفر کردن انجام می‌شود.

امیدوارم تمامی مسافران سفر اول با این داروی شفابخش به درمان قطعی برسند و پرونده‌ی اعتیاد را برای همیشه ببندند.

 

در ادامه از عزیزانی که در این راستا خدمت می‌کنند تشکر و قدردانی می‌نمایم.

با احترام: کمک راهنما همسفر مریم (لژیون دوم)تاریخ : یکشنبه 15 بهمن 1396 | 11:54 ق.ظ | نویسنده : همسفر مریم شفیعی | نظرات
.: Weblog Themes By M a h S k i n:.