«به نام قدرت مطلق الله»

خلاصه سی دی زرنگیهر انسانی مالک آنچه اندوخته ی ذهنی او است می باشد،هر موجود در کل هستی مثل یک سلول اطلاعات است و تمام اطلاعات از روز الس تا روز قیامت در آن است.


 

زمان در بعد حیات مادی معنا دارد و از جهان مادی که خارج شویم مفهوم زمان چیز دیگریست.بعد زمان در زمین و ماوراء زمین فرق میکند ومنظور از ماوراء زمین جهان فیزیکی نیست و منظور این است که ما وقتی به زمین آمدیم زمان هست تا ما یک شرایط را بگذرانیم و فراگیری خیلی مسائل را داشته باشیم.

وقتی ما پا به عرصه حیات می گذاریم به طور کلی سه مرحله ی زمانی را طی می کنیم:

1)ایام کودکی و بچگی:مرحله ی کودکی در حال آموزش و یادگیری هستیم،انسان دوره ی کودکی زیادی دارد،چرا؟چون انسان خیلی چیزها را باید یاد بگیرد.انسان وقتی به دنیا می آید قادر به انجام خیلی از کارها نیست و کنترل و اختیار خودش را ندارد و حتی نمی تواند تفکر داشته باشد وحتی خطر را تشخیص  دهد.

2)مرحله ی نوجوانی و جوانی:دوره ی جوانی هم دارای غرور و تفکر خاص است هنوز به به مرحله ی پختگی کامل نرسیده اند.شما در این مرحله زندگی اینده را طرح ریزی می کنید و دوره ی مفید مرحله ی جوانی است.

3)مرحله ی میانسالی:اینجا باید سازندگی را از خودش شروع کند و یک سری آموزش ها را بگیرد و برداشت های خود را مورد استفاده قرار بدهد،یعنی یک زمان برای کاشت است،یک زمان برای برداشت کردن است و یک زمان برای مصرف کردن است.وقتی برداشت ها را مصرف کردیم باید به فکر آن باشیم که یک مقدار از آن را برای سال بعد بکاریم.

وقتی این میانسالی هم گذشت از آنجا انسان تشکیل خانواده داده،آموزش های لازم هم دیده،امکانات هم در اختیار دارد و باید اندوخته های ابادی را جمع کند برای بعد دیگر و مرحله ی بعدی،برای کجا؟ جایی که از آنجا آمده و باید توشه ای را فراهم کند،وقتی توشه ای را فراهم کرد و به جهان دیگری حالا بهشت یا جهنم رفت اندوخته ای داشته باشد،این اندوخته چیزی نیست که در کیسه و با خود ببریم بلکه اندوخته ی ذهنی و فکری ماست.بعضی ها در این دوره ی جوانی و میانسالی به گونه ای هستند که حتی می توانند مرحله ی چهارم را هم طی کنند و در زمانی که در حیات زمینی هستند از ابعاد دیگر هم اطلاعاتی داشته باشند،ولی افسوس که ما بعضی از این زمان ها را از دست می دهیم و باور نداریم.

یک سری از بزرگان و مکتبهای قدیم می گفتند دین افیون جامعه است،ولی من میگویم بی دینی افیون جامعه است،خرافات و سوء استفاده از دین افیون جامعه است و خود دین هرگز افیون جامعه نیست.ما به مرحله ای رسیده ایم که وقتی بلایی و شرایط بحرانی مثل زلزله پیش می آید مردم به فکر منافع خود هستند تا کمک به انسان ها.اینها آن مقطعی است که زمانی که  برای ما انسان ها دادند را نیست و نابود کردیم.پرهیز کارترین شما کسی است که به خدا نزدیک تر باشد.وقتی تقلب ها و گران فروشی ها باشد تنها چیزی که میتواند جلوی آن را بگیرد وجدان،بیداری و هوشیاری انسان هاست.

در مسیری که زندگی میکنیم اگر خواستیم درست و صادق باشیم باید از راه درست اندوخته هاییی برای مرحله ی بعدی داشته باشیم.سازمان مردم نهاد این است که مردم به خودشان و دولت کمک کنند،ما همه مسئول هستیم و اگر اتفاقی برای کسی یا ملتی افتاد نباید از ان سوء استفاده کنیم و ممکن است برای خودمان هم این اتفاق ها بیفتد ونباید به این کارها زرنگی بگوییم.

ما در کنگره می توانیم بیدار شویم،همچنین گروه همسفران چقدر موثر بوده و نقش بسیار سازنده ای دارد،جامعه هم باید دید خود را نسبت به این افراد عوض کند .

اگر از این زمان خارج شویم زمان چیز دیگری می شود و ان رنج ابدی است.کسانی که گران فروشی و تقلب دارند کسانی هستند که فقط به آرمان های پوسیده ی خودشان توجه دارند و هزار دلیل برای کار خود می آورند و کار خود را منطقی میدانند،اینجا ما باید راه درست را برویم و خودمان را عوض کنیم که نیاز به آموزش دارد و آموزش جهان بینی و کسی میتواند آموزش درست بدهد که خودش به نتیجه رسیده باشد و آموزشها را عملی کند.

کار درست و با انصاف در دراز مدت به نفع انسانهاست و نتیجه اش هم به خبر ختم می شود و کار تقلب در کوتاه مدت به نفع انسانهاست و در دراز مدت انسان ها را نابود میکند.راهی که درست باشد خودش پیش می رود و کار و عمل درست بهترین بو و رایحه ها را دارد.

حس اولین نیرویی است که قوه ی عقل،عشق،ایمان و... را به کار می اندازد و احتیاج به انرژی دارد،که این انرژی از چاکراهای تحتانی وارد بدن میشود و باید این انرژی قوی و پالایش شود تا به قسمت های فوقانی برسد.

پس اگر خواستیم به نتیجه برسیم:

1) زمان ما تقسیم بندی است:زمان کودکی،نوجوانی و جوانی،میانسالی و حتی کهنسالی،که هر کدام مسائل خاص خود را دارد و همه چیز برای انسان حساب شده باید باشد و باید یک سری اندوخته های دیگر را فراهم کنید و بدانیم عمر زمان مثل درخت است،می آید و بارش را می دهد و خشک می شود.هر انسانی مالک آنچه اندوخته ی ذهنی او است می باشد و هر موجود در کل هستی مثل یک سلول اطلاعات است و تمام اطلاعات از روز الس تا روز قیامت در آن است.

2) فرصت طلبی و سوء استفاده نکنیم که در هر زمان و فرهنگ ومسلکی این کار فساد است و ضربه ی آن به تمام مردم میخورد.

3) اگر در صراط مستقیم قرار بگیریم حس ما تمام انرژی را پالایش می کند و از قسمت تحتانی به قسمت فوقانی انتقال می دهد.


نگارش و تایپ:همسفر سعیدهتاریخ : چهارشنبه 8 فروردین 1397 | 03:27 ب.ظ | نویسنده : همسفر سعیده | نظرات
.: Weblog Themes By M a h S k i n:.