به نام قدرت مطلق الله

                                     برداشتی از سی دی نگاه

              Image result for ‫سی دی نگاه‬‎

ما باید دید و نگاهمان به تمام مسائل منطقی باشد و در تمام امور مادی و معنوی خوب تفکر داشته باشیم و از دستورات سرپیچی نکنیم حرمت ها را رعایت کنیم. مسائل مالی را باید قوی کنیم و در همه ی امور کمالات را به طور متین داشته باشیم نه برای فخرفروشی. 

خیلی ها در مسائل مادی از جمله شراکت با دیگران ضررهای زیادی داده اند.حتی در زمان مصرف یک مصرف کننده گول افراد سود جو را زیا د خورده و چشم بسته به حرف های آنها توجه نموده که می گفتند مواد از من و جا و مکان از تو باشد و فرد به طمع اینکه پول مواد را نمی دهد هر بار جا و مکان را فراهم می کرد و فکر این را نمی کرد که وقتی درگیر مواد شد چه کسی برای او مواد می آورد و نا آگاهانه به دام می افتاد. در صورتی که اگر دچار طمع نمی شد و به خود و آینده ی خود فکر می کرد هرگز به دام نمی افتاد.یا بر عکس افرادی به خاطر اینکه پول زیادی دارند و به این نیت که کم نمی آورند و همیشه در عشق و حال با مواد هستند به دام می افتند.

در هر حال در موقع درگیر شدن باید توجه داشته باشند که یک سری از دوستان با الفاظ وحرکات صمیمانه آنها را به عمق تاریکی ها فرو میبرند ولی دوستانی هم هستند که شاید هم پایه ی آنها نباشند ولی به هر نحوی می خواهند جلوی این نادانی ها را بگیرند،که باید به این دسته از دوستان توجه بیشتری داشته باشند.

همچنین به دلیل بی توجهی و بی اعتنایی اطرافیان نسبت به فرد مصرف کننده خیلی گوشه گیر و منزوی و دچار ترور شخصیتی شده و در اینجاست که هیچ مالی نمیتواند برای او کاری انجام دهدو فرد درگیر نباید گول تبلیغات بیهوده را بخورد و بخواهد در زمان کوتاه و خیلی ساده و با پول دادن از بند مواد رها شوند.

خوشبختانه کنگره60 راه درمان درست را به ما نشان میدهد و بدون هیچ تبلیغی کار خود را به نحو احسنت انجام می دهد و قشرهای مختلفی از جمله مقام دارانی که مصرف کننده بوده اند در حال یاری کردن به کنگره هستند و منابع مالی را داوطلبانه فراهم نموده اند و همه باید یاری کنیم تا کنگره همیشه باقی بماند.

به قلم همسفر سعیده   تاریخ : یکشنبه 16 مهر 1396 | 12:07 ق.ظ | نویسنده : همسفر سعیده | نظرات
.: Weblog Themes By M a h S k i n:.