تبلیغات
وب لژیون همسفر مریم - در باب دستور جلسه هفتگیDST

به نام قدرت مطلق الله

در باب دستور جلسه DSTوتجربه من از سایر روش ها

Image result for ‫تصویر بهترین  روشDST ‬‎

 نا گفته نماند فرد در طول درمان می تواند به کارهای روزمره خود بپردازد که این نیز یکی از امتیازات بارز این روش می باشد چرا که با تجربه ای که من همسفر دارم فردی که مواد مصرفی خود را یکدفعه کنار می گذارد نمی تواند به کارهای روزمره خود ادامه دهد حتی چندین ماه هم اگر توانست تحمل کند و به سمت مواد نرود نمی تواند سر کار خود حاضر شود.

 

باز به دستور جلسه ای دیگر و موضوع بسیار جذاب دیگر رسیدیم بله،روش DST و تجربه من ازسایر روش های ترک، هر فردی که وارد کنگره می شود سؤالهای زیادی در ذهنش تداعی می شود، مثلا چرا یازده ماه؟ چرا 21 روز؟ چرا سر ساعت ؟ و هزاران چرای دیگر که با ورود به کنگره و حرکت در این مسیر به جواب سؤالاتش می رسد. با مطالعه کتاب عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر کاملا در می یابیم برای چه یک فرد مصرف کننده نمی تواند به راحتی مواد مصرفی خود را ظرف مدت زمانی کوتاه کنار بگذارد یا به قول معروف ترک کند.

 در کنگره دیگر از واژه ی ترک استفاده نمی شود بلکه از واژه ی درمان استفاده می شود چرا؟ به دلیل اینکه کنگره 60 اعتقاد دارد فردی که مواد مخدر استفاده کرده در سیستم فیزیولژی خود تخریب ایجاد نموده و سیستمهای شبه افیونی یا ضد درد خود را از کار انداخته و مواد مخدر بیرونی را جایگزین مواد مخدر طبیعی جسم خود کرده برای همین اگر بخواهد یک دفعه مواد مصرفی خود را کنار بگذارد این سیستم خالی از مخدر میشود و تمام اعضای بدن فرد معتاد یا بهتر است بگوییم بیمار درد شدیدی را احساس میکند.

ما برای حل مشکلاتمان باید شتاخت کافی در رابطه با مسائلی که در آن مشکل داریم داشته باشیم در غیر اینصورت به بن بست بر می خوریم . درمورد اعتیاد نیز ما می دانیم اعتیاد از انسان و مواد مخدر تشکیل شده پس لازم است شناخت کافی راجع به انسان و مواد مخدر داشته باشیم ما در دستور جلسه سیستم ایکس متوجه شدیم که در جسم انسان سیستمی وجود دارد که به دلیل شناخته نشدن نام آن را در کنگره ایکس گذاشتند؛ از این رو متوجه شدیم سیستم ایکس تولید کننده مخدرهای طبیعی بدن ماست که به طور طبیعی در همه ی ما وجود دارد که باعث می شود ما به طور طبیعی از شادی ها شاد شویم و از غم ها غمگین شویم البته این کمترین مثالی است که می توانم بزنم وگرنه به طور کلی تمامی احساسات ما را همین سیستم ایکس ایجاد می کند که بعضی مواقع به دلایلی ما در این سیستم اخلال ایجاد می کنیم مثلا اگر کار ضد ارزشی انجام دهیم وبه آن کار ادامه دهیم احساساتمان نیز آلوده می شوند و باعث می شود حس های منفی درون ما رشد کنند و همین حس های منفی باعث بروز بیماریهای روانی مثل افسردگی ، ناامیدی یا اسکیزوفرنی یا روان تنی شوند.

پس متوجه این ساختار بسیار با ارزش شدیم از این رو فردی که برای اولین بار مواد مصرف می کند و از آن لذت می برد به خاطر این است که این غدد یا سیستم را تحریک می کند که چند برابر کار کند و همین امر باعث می شود احساس خوبی داشته باشند احساس شادی یا احساس اعتماد به نفس زیاد و...فرد مصرف کننده با یک بار مصرف با چنین احساساتی روبه رو می شود و باز خود را تشویق می کند که دوباره سمت مواد مخدر برود. البته ناگفته نماند فردی که از کمبود کارکرد این سیستم برخوردار است مواد مخدر اینگونه روی او تاثیر می گذارد که باید در رابطه با اینکه چه باید کرد که از سیستم ایکس سالمی برخوردار باشیم یا فرزندانمان هم از سیستم خوبی برخوردار باشند مطالعه نماییم چرا که بحث ما راجع به روش DST است ، خوب همینطور که گفته شد فرد مصرف کننده مواد مخدر به مرور زمان با مصرف مواد مخدر این سیستم را از کار انداخته و مواد مخدر بیرونی را جایگزین مواد مخدر طبیعی می کند آقای مهندس با تجربه ای که خود داشتند متوجه شدند با روش تدریجی می توان این سیستم را دوباره راه اندازی کرد پس با همان ماده مخدر(داروی OT) طی پله های 21 روزه که این 21 روز نیز خود یک سیکل است که باید بدانیم سلولها ی جسم ما هر 21 روز تغییر می کنند که باز آقای مهندس با تجربه هایی که بدست آوردند متوجه تغییرات جسمی ما انسانها شدند و باز متوجه شدند جسم انسان از یک ساعت نیز بهتر عمل میکند اگر نظم و تعادل باشد، فردی که سفرایکس خود را آغاز میکند و سر ساعت مشخص داروی خود را مصرف می کند جسم با هوشیاری تمام آن را صرف ساختن قالب خود می کند؛ قالبی که طی چندین سال بمباران شده، و بعد از گذشت یازده ماه با روش تدریجی و پله ای مواد مصرفی یا بهتر است بگویم داروی مصرفی به 3/0 سی سی در روز می رسد و این یعنی به صفر می رسد و فرد مصرف کننده یا بیمار از یک انسان سالم نیز سالمتر است و هیچ اثری از اعتیاد نه در ظاهر و نه در باطن او دیده نمی شود، نا گفته نماند فرد در طول درمان می تواند به کارهای روزمره خود بپردازد که این نیز یکی از امتیازات بارز این روش می باشد چرا که با تجربه ای که من همسفر دارم فردی که مواد مصرفی خود را یکدفعه کنار می گذارد نمی تواند به کارهای روزمره خود ادامه دهد حتی چندین ماه هم اگر توانست تحمل کند و به سمت مواد نرود نمی تواند سر کار خود حاضر شود. پس برای این عمل بسیار عظیم خداوند را سپاسگزارم و دستان پر توان آقای مهندس را می بوسم برای ابداع چنین روشی.

 

نگارش: همسفر مریمتاریخ : چهارشنبه 24 آبان 1396 | 10:10 ق.ظ | نویسنده : همسفر مریم شفیعی | نظرات
.: Weblog Themes By M a h S k i n:.