«به نام قدرت مطلق الله»

در باب دستور جلسه هفتگی :وادی پنجم


«باید دانست که خدا روزی رسان است اما دانه را کنار لانه ی پرندگان قرار نمی دهد.»

 


 

در وادی های قبل تفکر درست را یاد گرفتیم،حال باید این تفکر درست باشد و از قوه به فعل در آید،باید این تفکرات با رفتن و رسیدن به هدفمان که همان آرامش هست کامل شود،این کلمه ی رسیدن در این وادی خیلی مهم است.حال این رسیدن با پاکسازی از خودمان شروع میشود تا تمام مسائل ذره ذره درمسیر درست قرار گیرد.

این پاکسازی با دوری از ضدارزشها ورفتن به طرف ارزشها وخروج از ترس،نگرانی،نا امیدی و...است.

در این صورت باید اول برگشت از ضد ارزشها را داشته باشیم که این برگشت با دوری از ضد ارزشها فرق می کند ویعنی راه اشتباهی که آمده ایم را برگردیم.

در این مسیر برگشت باید با بالا بردن دانایی خود از تمام ضد ارزشها دور باشیم و نیروهای منفی اطرافمان را بشناسیم واز هر گونه کاری که غیر منطقی باشد خودداری کنیم واز آنچه در اختیار داریم نهایت استفاده را ببریم وقناعت را پیشه کنیم وبا صبر و شکیبایی وتلاش فراوان جلوی همه ی  مشکلات  بایستیم ودیگران را مقصر مشکلات خود قرار ندهیم واز قضاوت های بی جا بپرهیزیم،این امر در صورتی است که تمام مسئولیت های زندگیمان را خودمان بپذیریم.

همین طور در این راه که می رویم از هر چه داریم پس اندازی برای آینده ی خود در نظر بگیریم چه مادی وچه معنوی.همچنین توکل بر خدا داشته باشیم و به آنچه خداوند برای ما به عنوان تقدیر وسرنوشت قرار داده رضایت کامل داشته باشیم تا به مقام تسلیم برسیم.

«باید دانست که خدا روزی رسان است اما دانه را کنار لانه ی پرندگان قرار نمی دهد.»

با احترام همسفر سعیدهتاریخ : جمعه 29 دی 1396 | 11:26 ب.ظ | نویسنده : همسفر سعیده | نظرات
.: Weblog Themes By M a h S k i n:.